Comissions Obreres - Federació d'Ensenyament de Illes Balears

Comissions Obreres - Federació d'Ensenyament de Illes Balears
ensenyament

diumenge 3 de octubre de 2010

Adreces, telèfons i mails de la federació d'ensenyament de CCOO Illes Balears

PALMA: C/ Francesc de Borja Moll, 3 07003 Palma Tel. 971170995 / 971726060/61
E-mail: ensenyament@ib.ccoo.es
Toni Baostonibaos@ib.ccoo.es. 618108878
Gloria Escuderogescudero@ib.ccoo.es. 649064301
Yolanda Calvoycalvo@ib.ccoo.es. 626670910

Ensenyament privat-concertat:
Manuel Sirvent: msirvent@ib.ccoo.es 634551822
Josefina Ramis: peparamis@ib.ccoo.es 637830037

INCA: C/Arta 11. 971502690
Mateu Boschmbosch@ib.ccoo.es. 689190703

MANACOR: C/ S'Hort de la vila,1// tel 971 55 35 04
Cristina Salom csalomf@ib.ccoo.es: 618687065

ARENAL: Carrer de Lisboa, 35, 07600// tel 971 26 83 67
Maria Àngels mangels@ib.ccoo.es 648756529

CALVIA: Carretera Sa Porrassa. Magaluf 971131873
Jose Antonio Marinjamarin@ib.ccoo.es. 648655194

MAÓ: Plaça August Miranda, s/n 07701 Maó Tel. 971 35 16 66
E-mail: ensenyament.menorca@ib.ccoo.es
Oscar Ortiz: oortiz@ib.ccoo.es. 649260842

PITIÜSES: C/ Periodista Maria Tur i Tur 5. 07800 Eivissa Tel. 971 31 53 61
E-mail: ensenyament.eivissa@ib.ccoo.es
Rafael Sancho: rsancho@ib.ccoo.es. 636273393
 

Adreces, telèfons i mails de la federació d'ensenyament de CCOO Illes Balears

diumenge 3 de octubre de 2010

Àrees temàtiques relacionades

Informació - Notícies